Web Tasarım Ankara
» TR   » ENG   » RU   » AR

Halat Tamburu

Hammer Winch çekme ve kurtarma amaçlı halat tamburları konusunda Türkiye’nin Avrupa ve Dünya standartları kalitesinde üretim yapan tek lider firmasıdır.

Kurulduğu ilk günden bu yana değişmeyen kalite anlayışı ile yoluna devam eden Hammer Winch ülkemizde ve yurt dışında her türlü koşulda ve en zor görevlerde yıllardır güvenle müşterilerine hizmet etmektedir.

Geçmişten gelen tecrübesi ile geleceğe emin adımlarla yürüyen Hammer Winch çok kısa bir süre içerisinde sektörde Türkiye piyasasına yön veren bir marka haline gelmiştir.

Çekme ve kurtarma amaçlı halat tamburları üreticisi olan Hammer Winch'in Avrupa'ya ihraç edilen ürünleri EN-14492-1 normlarına göre üretilmektedir. Kalite ve güvenden ödün vermeden hedeflediği amaca uygun adımlar ile ilerleyen firmamız, teknolojinin en son yenilikleri ile donatılmış makine parkuru ile müşterilerine en iyi fiyat politikası ve en kısa zamanda teslim etme amacını taşımaktadır.

 

Halat Tamburu modellerimizi internet sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

Tecrübeli çalışan kadrosu ile Ar-ge ve Ur-ge çalışmalarına önem veren ve müşteri isteği odaklı üretim yapan firmamız kaliteyi en üst seviyede tutmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Her zaman büyümeyi ve gelişmeyi ilke edinmiş olan Hammer Winch, sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesi ile her zaman satış öncesi ve sonrası siz müşterilerimizin yanında olacaktır.

Altınçekiç Vinç Sanayi
Merkez: İstanbul yolu 31. Km 2073 Sokak No : 23/ A –B Kazan - Ankara - TÜRKİYE Telefon: + 90 (312) 394 14 16 Faks: + 90 (312) 394 14 20 E-Posta: altincekic@altincekic.com